Československo, rok 1924 Olej na kartonu 66 x 44 cm Signováno vpravo dole s datací 1924 Postava mladého muže v kožichu a čepici. Postava dívky v bílém šátku a kroji. Původní zlaté rámy se sklem. Jeden mírně poškozený.