#177

Otakar Homoláč
(1911)

TETŘEVI NA LOUCE S BŘÍZKAMI

OTAKAR HOMOLÁČ ( NAR. 1911 ) - TETŘEVI NA LOUCE S BŘÍZKAMI
#177

Otakar Homoláč
(1911)

TETŘEVI NA LOUCE S BŘÍZKAMI

1 limit
92 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
19. 5. 2022 19:00

Československo 1940-1950 Olej na dřevě 45 x 50 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 58 x 63 cm Šumavská krajina s loukami, břízkami a tetřevy. Rám s novější povrchovou úpravou.