#188

Jan Václav Sládek
(1909 – 1992)

ULIČKA S VÝVĚSNÍM ŠTÍTEM KREJĆÍHO

JAN VÁCLAV SLÁDEK ( 1909-1992 ) - ULIČKA S VÝVĚSNÍM ŠTÍTEM KREJĆÍHO
#188

Jan Václav Sládek
(1909 – 1992)

77 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
19. 5. 2022 19:00

Československo, rok 1951 Olej na kartonu 35 x 24 cm Signováno vpravo dole s datací 1951 Celkový rozměr 46 x 35 cm Ulička v severomoravském městě s vývěsním štítem, cedulí. Zlatý rám.