Československo, Epiag, Březová 1921-1935 Bílý, barevný a zlacený porcelán V secesním stylu Šálek soudkovitého tvaru se zkoseným úchytem. Zdobeno na horním okraji ručně malovaným zlatým věnečkem s květy růží a listy, ohraničené zlatými linkami s granulací. Značeno zespodu: zeleně Epiag, kladívka s korunkou, Czechoslovakia, červeným psaným číslem malíře. Výška 4,5 cm. Průměr podšálku 10,5 cm.