Československo, Stará Role 1925 -1935. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Období: art deco. Rozměry: podnos 31,5 cm x 19 cm, výška konviček 15 cm a 9 cm, výška šálků 5 cm, průměr podšálků 13 cm. Porcelánová přátelská souprava zdobená barevným art deco ornamentem, svislým žebrováním a zlacenými linkami. Značeno zespodu: Victoria Czechoslovakia a Victoria China Czechoslovakia (exportní značka).