#23

HLUBOKÝ TALÍŘ S CIBULOVÝM VZOREM - MÍŠEŇ

#23

Porcelain
9 zobrazení
Vyvolávací cena
500 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Německo, Míšeň, minulé století. Bílý, modrý, ručně malovaný porcelán. Průměr 24 cm. Bílý porcelánový hluboký talíř zdobený ručně malovaným modrým tradičním cibulovým vzorem tzv. cibulák. Značeno zespodu: modré zkřížené meče, vtlačená čísla, ručně psaná značka malíře.