#37

DÍVKA S BARZOJI - DUX, SCHAFF

DÍVKA S BARZOJI - DUX, SCHAFF
DÍVKA S BARZOJI - DUX, SCHAFF
DÍVKA S BARZOJI - DUX, SCHAFF
DÍVKA S BARZOJI - DUX, SCHAFF
DÍVKA S BARZOJI - DUX, SCHAFF
DÍVKA S BARZOJI - DUX, SCHAFF
DÍVKA S BARZOJI - DUX, SCHAFF
DÍVKA S BARZOJI - DUX, SCHAFF
#37

DÍVKA S BARZOJI - DUX, SCHAFF

Porcelain
6 limitů
468 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč
26. 1. 2023 19:00

Československo 1925 - 1935 Krémově bílý, kobaltově modrý, ručně malovaný, barevný a zlacený porcelán Období a styl art deko Značeno na podstavci signaturou autora modelu : Schaff Výška 30 cm, šířka 22 cm Stojící dívka v krátkých kobaltových šatech se zlatými střevíčky na podpatku. Mezi jejíma štíhlýma nohama ležící barzoj, vedle ní v zadní části stojící barzoj. Podstavec ve stylu art deko, reliéfně tvarovaný, zdobený kobaltovými pruhy a zlatými linkami. Značeno zespodu : červený nálepek z porcelánové hmoty s nápisem Royal Dux Bohemia a písmenem E. , zelená značka, razítko, s nápisem Made in Czechoslovakia.