#114

Panna Maria Karlovská

Panna Maria Karlovská
Panna Maria Karlovská
Panna Maria Karlovská
Panna Maria Karlovská
Panna Maria Karlovská
#114

Panna Maria Karlovská

312 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

olej na plátně, rentoilováno nesignováno nerámováno obraz stojící Panny Marie s rukama a dlaněmi vzhůru a sklopenou hlavou, zlehka nachýlenou k pravému rameni, v místě jejího srdce a lůna paprsčitá svatozář Osvědčení NPÚ přiloženo