olej na plátně, rentoilováno nesignováno nerámováno obraz stojící Panny Marie s rukama a dlaněmi vzhůru a sklopenou hlavou, zlehka nachýlenou k pravému rameni, v místě jejího srdce a lůna paprsčitá svatozář Osvědčení NPÚ přiloženo