vyvolávací cena: 53 700 CZK

119. Rudolf Vojtěch Špillar (1878-1949) - Portrét dívky s kožešinovým límcem v zimním lese

olej na plátně 51 x 41 cm signováno vpravo dole Rudolf Špillar 1930 původní bohatě zdobený zlatý rám s reliéfními rokaji 67,5 x 57 cm vzadu papírový štítek s číslem z výstavy