#121

Jaroš - Krajina s břízami před bouří

#121

273 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Československo - minulé století tempera a kvaš na kartonu 36 x 46,5 cm signováno vpravo dole: K. Jaroš originální stříbrný patinovaný rám 50 x 61 cm