#15

Dívka vázající snop - Emanuel Kodet, Bechyně

#15

Ceramics
276 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Československo kolem roku 1938 bílá glazovaná fajáns název modelu: Žnečka, číslo modelu 775 soška mladé ženy v šátku vázající povříslem snop obilí obdélně reliéfně tvarovaný podstavec signováno na soklu autorem Emanuel Kodet (1880-1954) značeno zespodu: vtlačená značka Keras, písmena K S Bechyně, trojúhelník, tištěno Made in Czechoslovakia Keras (Keramická obchodní společnost v Bechyni výška 32 cm, šířka 22 cm