#40

Míšeňská vázička s růžemi na čtyřech nožkách

#40

Porcelain
85 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
8. 12. 2021 19:00

Německo, Míšeň, minulé století bílý, malovaný, zlacený porcelán kulatý podstavec se zlatým pruhem a linkou vázička stojící na čtyřech stylizovaných nožkách s reliéfním dekorem zdobená květem růže s listy a poupětem, dvě poupata růží obloukovitě tvarovaný okraj s reliéfním ornamentem rozviliny se zlaceným okrajem značeno zespodu: modré zkřížené meče, vtlačená čísla 427 a 101, ručně psané číslo malíře výška 8,5 cm