#62

Náušnice z bílého zlata a diamanty - Kytičky

#62

Jewelery
246 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Evropa - druhá polovina minulého století bílé zlato o ryzosti Au 750/1000 celková hmotnost 2,15 gr náušnice ve tvaru květu se šroubovacím uzávěrem na čelní straně 14 vsazených diamantů moderního briliantového brusu o hmotnosti 0,35 ct, barva G-H, čistota Si Československý punc hlava Kohouta, číslo 3 šířka 15 mm, průměr 8 mm