Evropa - minulé století bílé zlato o ryzosti Au 750/1000 celková hmotnost 3,20 gr prstýnek v horní části elipsovitého tvaru na čelní straně dva vsazené diamanty starého briliantového brusu o hmotnosti cca 0,75 ct, barva G-H, čistota P1-2 boleta puncovního úřadu nový český punc - hlava kohouta a číslo 3