Evropa - minulé století bílé zlato o ryzosti Au 750/1000 celková hmotnost 5,20 gr hlava prstenu zdobená ornamentem reliéfních krystalů z bílého zlata uprostřed vsazený diamant starého briliantového antik brusu o hmotnosti 0,55ct, barva H, čistota P2 kroužek prstenu se středovou linkou československý punc - hlava kohouta a číslo 3, nezřetelné značky