#69

Prstýnek z bílého zlata, krystaly a briliantem 0,55 ct - velikost prstenu 57

#69

Jewelery
248 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Evropa - minulé století bílé zlato o ryzosti Au 750/1000 celková hmotnost 5,20 gr hlava prstenu zdobená ornamentem reliéfních krystalů z bílého zlata uprostřed vsazený diamant starého briliantového antik brusu o hmotnosti 0,55ct, barva H, čistota P2 kroužek prstenu se středovou linkou československý punc - hlava kohouta a číslo 3, nezřetelné značky