#74

Prstýnek ze žlutého zlata s brilianty 0,11ct ALO Diamonds - velikost prstenu 55

#74

Jewelery
246 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč
8. 12. 2021 19:00

Česká republika - přelom 20. a 21. století žluté zlato o ryzosti Au 585/1000 celková hmotnost 2,24 gr v prořezávané hlavě prstýnku vsazené 3 diamanty moderního briliantového brusu o hmotnosti 0,11 ct, barva H-Si značeno českým puncem - hlava labutě a číslo 4, ryzostí 585, značkou výrobce ALO, číslem 0,11 certifikát přiložen