Česká republika - přelom 20. a 21. století žluté zlato o ryzosti Au 585/1000 celková hmotnost 2,24 gr v prořezávané hlavě prstýnku vsazené 3 diamanty moderního briliantového brusu o hmotnosti 0,11 ct, barva H-Si značeno českým puncem - hlava labutě a číslo 4, ryzostí 585, značkou výrobce ALO, číslem 0,11 certifikát přiložen