#80

Devět stříbrných masivních kávových lžiček - CESA 1882, vzor Windsor

#80

Silver
221 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Itálie - konec minulého století leštěné masivní stříbro o ryzosti Ag 800/1000 celková hmotnost 261,60 gr zdobeno reliéfními linkami na okraji rukojeti značeno: italský punc (písmena AL a číslo 1), ryzost 800 v oválu, značka výrobce (CESA 1882), nový český punc (hlava kamzíka a číslo 3) délka 13 cm Firma Cesa založeno roku 1882 Alessandria, Piemont, Itálie