Čechy 1837 - 1860 Bílý, kobaltově modrý a zlacený porcelán Porcelánka Praha Styl a období : biedermeier Průměr 20 cm Kulatý dekorativní talíř zdobený prořezávaným ornamentem rokaje na okraji. Ručně malovaný zlacený florální motiv, ohraničený kobaltově modrým orámováním, medailonem. Značeno zespodu : vtlačené Prag.