Německo 1900 - 1930 Bílý, barevný a zlacený porcelán V romantickém stylu Ernst Bohne Söhne Rudolstadt Výška 16,5 cm Stojící žena v pestrém barevném oblečení s širokým čepcem na hlavě, opírající se o hůl. Jednu ruku nataženou v gestu žebrání. Obdélný podstavec. Značeno vzadu na soklu modrou značkou.