Německo rok 1934 Bílý, barevný a zlacený porcelán Název modelu : Pompadour V rokokovém stylu Porcelánka Rosenthal Selb Výška šálku 6,5 cm, šířka podšálku 15 cm Šálek s podšálkem zdobený reliéfním zlaceným rokokově tvarovaným okrajem. Ústřední motiv červených květů ibišku s poupaty a listy. Značeno zespodu : zelená značka Rosenthal a Pompadour.