#18

FAUN S NYMFAMI - WALTER SCHOTT, ROSENTHAL

#18

Porcelain
1 limit
184 zobrazení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
15. 12. 2022 19:00

Německo rok 1913 Bílý a barevný porcelán Období a styl : secese Autor modelu : Walter Schott ( 1861 - 1938 ) , název modelu : Faun mit Nymphen, pro porcelánku Rosenthal Výška 25 cm, šířka 21 cm Secesní sousoší usměvavého fauna objímající jednou rukou schoulenou nahou dívku. Na druhé straně vedle Fauna s nataženou rukou, sedící nahá dívka. Stylizovaný podstavec. Signováno na levé straně podstavce : Walter Schott. Značeno zespodu : zeleně Rosenthal Selb-Bavaria, vtlačené číslo modelu 296.