#19

JÓNSKÁ TANEČNICE - BERTHOLD BOESS, ROSENTHAL

#19

Porcelain
1 limit
166 zobrazení
Vyvolávací cena: 4 400 Kč
15. 12. 2022 19:00

Německo rok 1913 Bílý a barevný porcelán Období a styl : secese Autor modelu : Berthold Boess ( 1877 - 1913 ) , název modelu : Ionische Tänzerin, pro porcelánku Rosenthal Výška 23 cm Řecká tanečnice s odhalenými ňadry a čelenkou ve vlasech. Oblečená v modré vlající sukni zdobené kulatým ornamentem. Signováno na podstavci : B. Boehs. Značeno zespodu : zeleně Rosenthal Selb-Bavaria, číslo modelu 201.