#194

BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ

BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ
BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ
BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ
BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ
BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ
BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ
BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ
BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ
BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ
#194

BAROKNÍ KOMODA S INTARZIÍ

Nábytek a doplňky
148 zobrazení
Vyvolávací cena: 27 500 Kč
15. 12. 2022 19:00

Střední Evropa 1740 - 1770 Ořechová dýha, intarzie, dubový masiv Období a styl : baroko Výška 67 cm, šířka 122 cm, hloubka 67 cm Klasického tvaru. Zdobená intarzovanými pásy kořenicí, intarzovanými orámovanými poli různých tvarů. Čela šuplíků konvexně tvarované, dýhované. Mosazné originální zdobené kování zlacené v ohni. Používaný stav, místy s trhlinkami.