Střední Evropa 1740 - 1770 Ořechová dýha, intarzie, dubový masiv Období a styl : baroko Výška 67 cm, šířka 122 cm, hloubka 67 cm Klasického tvaru. Zdobená intarzovanými pásy kořenicí, intarzovanými orámovanými poli různých tvarů. Čela šuplíků konvexně tvarované, dýhované. Mosazné originální zdobené kování zlacené v ohni. Používaný stav, místy s trhlinkami.