#3

VELKÁ MALOVANÁ MINIATURA VÍDNĚ - ERNST WAHLISS, THÖRMER, WIEN

#3

Porcelain
1 limit
148 zobrazení
Vyvolávací cena: 6 600 Kč
15. 12. 2022 19:00

Rakousko 1863 - 1870 Bílý, kobaltový, zlacený, ručně malovaný porcelán Ernst Wahliss, Vídeň, autor ručně malované miniatury : Thörmer Období a styl : biedermeier Průměr 24,5 cm Luxusní porcelánový dekorativní talíř s ručně malovanou vedutou s námětem Františkánského náměstí ve Vídni s postavami, kočárem, pomníkem a budovami. Kobaltově modrý okraj se zlaceným florálním ornamentem a linkami. Signováno vpravo dole : Thörmer. Značeno zespodu : černě ručně psané : Wien um 1840 - Franziskaner Platz, zlatá malovaná rakouská orlice, modře psané Wahliss Wien.