Itálie druhá polovina minulého století Bílé 18 karátové zlato, dva přírodní diamanty Ryzost Au 750 / 1000, celková hmotnost 2,15 gramů Délka 15 mm Náušnice z bílého zlata čtvercového tvaru. Zdobené leštěnými a prořezávanými plochami. Uprostřed vsazené dva přírodní diamanty moderního briliantového brusu o hmotnosti 0,20 ct, čistota Si, barva G - H. Uzávěr náušnice na klenotnickou puzetu. Značeno : nový český punc hlava kohouta číslo 3. , ryzost 750, italská mistrovská značka.