Arezzo, Itálie druhá polovina minulého století 18 karátové bílé zlato, přírodní diamant Ryzost Au 750 / 1000, celková hmotnost 2,25 gramů Délka 42 cm, průměr ověsku 5 mm Bílý jemný zlatý řetízek s ornamentem granulace a obdélníků. Kruhový malý přívěsek, soliter, s přírodním kruhovým diamantem moderního briliantového brusu o hmotnosti 0,10 ct, barva H, čistota Si. Klenotnická italská firma Unoaerre, kterou založili roku 1934 v Arezzo Carlo Zucchi a Leopoldo Guri. Značeno : italský punc, značka výrobce Unoaerre, ryzost 750, nový český punc hlava kohouta s číslem 3.