#67

BIEDERMEIEROVÝ ZLATÝ OTEVÍRACÍ MEDAILON

#67

Jewelery
176 zobrazení
Vyvolávací cena: 13 400 Kč
15. 12. 2022 19:00

Praha, Čechy 1870 - 1890 Žluté a růžové zlato Ryzost Au 580 / 1000, celková hmotnost 15,85 gramů Období a styl : biedermeier Výška 51 mm Zlatý oválný medailon s otevírací přední částí na pantu. Zdobený na čelní straně prořezávaným a reliéfním motivem opasku se třemi kulatými přezkami a svislou vloženou destičkou z růžového zlata. Uvnitř zlaté oválné rámečky se sklem na vložení fotografií či jiných osobních předmětů. Horní pohyblivý oválný závěs a pevný úchyt. Značeno : pražský rakousko-uherský punc hlava lišky s písmenkem C. Jedno sklíčko prasklé.