Československo 1970 - 2010 Zlacené stříbro, broušené české granáty Ryzost Ag 900 / 1000, celková hmotnost 3,93 gramů Družstvo umělecké výroby Granát, Turnov Velikost prstenu 56 Podložení hlavy prstenu a obroučka ze zlaceného stříbra. Oválné odstupňované lůžko s krapnami a zasazenými broušenými českými granáty. Značeno : ryzostí 900, český punc hlava zajíce, značkou výrobce.