Německo, Volkstedt, Rudolstadt, minulé století. Slonovinový, ručně barevně malovaný a zlacený porcelán. Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer. Výška 10,5 cm, šířka 23 cm, hloubka 5,5 cm. Trojramenný svícen z porcelánu slonovinového odstínu dekorovaný rozvitými květy růže se zelenými lístky. Horní část reliéfně zdobených kalíšků zlacená, rovněž ramena svícnu i dvě části stylizovaného podstavce. Značeno zespodu: značka výrobce a vtlačené číslo.