technika | akvarel / papír |
rozměr | výřez pasparty 15 x 15,7 cm (celkový rozměr 29,5 x 29,5 cm) |
signatura | signováno vpravo dole |
cca 1960 | akvarel na papíře | signováno vpravo dole | výřez pasparty 15 x 15,7 cm (celkový rozměr 29,5 x 29,5 cm) | pasparta, sklo, rám