#44

Otakar Čemus (nar. 25. února 1928) | Koupání v řece

#44

Kresby a malby
273 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

akvarel / papír
výřez pasparty 15 x 15,7 cm (celkový rozměr 29,5 x 29,5 cm)
signováno vpravo dole

cca 1960 | akvarel na papíře | signováno vpravo dole | výřez pasparty 15 x 15,7 cm (celkový rozměr 29,5 x 29,5 cm) | pasparta, sklo, rám