vyvolávací cena: 1 200 CZK

44. Otakar Čemus (nar. 25. února 1928) | Koupání v řece

cca 1960 | akvarel na papíře | signováno vpravo dole | výřez pasparty 15 x 15,7 cm (celkový rozměr 29,5 x 29,5 cm) | pasparta, sklo, rám

technika akvarel / papír
rozměr výřez pasparty 15 x 15,7 cm (celkový rozměr 29,5 x 29,5 cm)
signatura signováno vpravo dole