#193

OBRAZ STARÉ PRAHY S TAJNOU SCHRÁNKOU

#193

Other collectibles
3 limity
153 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
8. 9. 2022 19:00

Čechy 1910 - 1940 Akvarel na papíře 25 x 18,5 cm Signováno vpravo dole : Eva Urbanová Celkový rozměr 44 x 38 cm Skrytá otevírací čelní dvířka se vsazeným malovaným pohledem z uličky na Malé Straně směrem na Pražský hrad. Paspartováno a zaskleno. Uvnitř přihrádky s tajnou schránkou a červeným pozadím.