#63

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S FIALOVÝM KAMENEM - BIEDERMEIER

#63

Jewelery
63 zobrazení
8. 9. 2022 19:00

Vídeň, Rakousko-Uhersko 1866-1890 Zlacené stříbro, fialové broušené sklo Styl biedermeier Ryzost Ag 750/1000, celková hmotnost 33,68 gramů Vnitřní průměr 60 mm Oválný stříbrný zlacený náramek ve stylu biedermeier. Zdobený na čelní straně reliéfním ornamentem a kartuší. Uprostřed vsazený velký fialový broušený skleněný kámen připomínající ametyst. Jemný gravírovaný ornament. Značeno : vídeňský rakousko-uherský punc hlava lva s písmenem A, nečitelná mistrovská značka.