#76

PRSTEN S PŘÍRODNÍM SAFÍREM A DESETI BRILIANTY V BÍLÉM ZLATĚ

#76

Jewelery
76 zobrazení
8. 9. 2022 19:00

Itálie, druhá polovina minulého století Bílé 18 karátové zlato, přírodní broušený safír o hmotnosti cca 1,8-2 ct, deset diamantů moderního briliantového brusu o hmotnosti 1 ct Ryzost Au 750/1000, celková hmotnost 4,05 gramů Velikost prstenu 56 Výška 1,6 cm Oválná klenutá hlava prstenu. Uprostřed vsazený oválný přírodní broušený safír cca 1,8 - 2,0 ct. Okolo osázený deseti přírodními diamanty moderního briliantového brusu, barva G, čistota VS1-2. Značený : ryzostí 750, nový český punc hlava kohouta.