signatura | Nesignováno |
technika | Kombinovaná technika na papíře |
rozměry | 33x25 |
rám | Rám, sklo |
zachovalost | Stav perfektní |
rok | Nedatováno |
další info | Přiloženo Čestné prohlášení o původu díla ze slavné Gribanovy sbírky (Spolek Olgy Gribanové). |
Byl součástí ruské avantgardy: malíř, politický karikaturista a plakátový výtvarník, jehož experimentální styl byl ovlivněn ruským lidovým uměním, lubkami, futurismem, konstruktivismem, suprematismem, produkcionismem a kubismem. Byl průkopníkem v oblasti dětské ilustrace.