datum aukce 15. 05. 2019 18:00
121
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

17. Franta Roman (1962)

Monkey, 2011

technika olej, plátno

Sál 10 000 CZK 15. 05. 2019 18:21:58