technika | olej |
rozměr díla | 35 x 22 cm |
rám | rámováno |
Borovicový háj-Itálie, kolem roku 1910;olej na plátně, fixováno na kartonu, sign PD Ot.Nejedlý, obraz pochází z majetku velkopodnikatele Karla Kulíka, zakladatele firmy Kulíkova káva 1899, rozměr 35x22 cm, rám poškozen, rozměr 36x49 cm