#38

Nejedlý Otakar (1883-1957)

Nejedlý Otakar (1883-1957)
Nejedlý Otakar (1883-1957)
Nejedlý Otakar (1883-1957)
Nejedlý Otakar (1883-1957)
#38

Nejedlý Otakar (1883-1957)

1 limit
1330 zobrazení
25 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

olej
rozměr díla
35 x 22 cm
rámováno

Borovicový háj-Itálie, kolem roku 1910;olej na plátně, fixováno na kartonu, sign PD Ot.Nejedlý, obraz pochází z majetku velkopodnikatele Karla Kulíka, zakladatele firmy Kulíkova káva 1899, rozměr 35x22 cm, rám poškozen, rozměr 36x49 cm