#75

Mařák Julius (1832-1899)

Mařák Julius (1832-1899)
Mařák Julius (1832-1899)
Mařák Julius (1832-1899)
Mařák Julius (1832-1899)
Mařák Julius (1832-1899)
Mařák Julius (1832-1899)
Mařák Julius (1832-1899)
Mařák Julius (1832-1899)
Mařák Julius (1832-1899)
#75

Mařák Julius (1832-1899)

1442 zobrazení
4 800 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
3. eAukce

grafika
rozměr díla
60,5 x 82 cm
rámováno

heliogravura Borovice, sign PD datace 1884, rozměr listu 39x57, rámováno 60,5x82cm, poškozeno