Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#75
Mařák Julius (1832-1899)
#75
Mařák Julius (1832-1899)
1442 zobrazení
4 800 Kč
Aukční galerie SB-ART
6. 4. 2016 20:05
3. eAukce
Aukční katalog
grafika
rozměr díla
60,5 x 82 cm
rámováno
heliogravura Borovice, sign PD datace 1884, rozměr listu 39x57, rámováno 60,5x82cm, poškozeno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript