5. eAukce - Obrazy, grafiky, plastiky, rámy, užité umění45 / 236

45Gebhardt Ludwig 1830-1908

olej na dřevěné desce, sig. PD, Starnberger See, vzadu datace 1869 a fragment razítka galerie, dobrý stav, krakeláž, nerámováno, rozměr 47 x 32 cm
technikaolej/dřevo
rozměr díla cm47x32
rámnerámováno
id6000425

Příhozy

Konečná cena
8 000 Kč
Vyvolávací cena
3 500 Kč

3
1208
3

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
29. 6. 2016 20:00
Datum aukce
29. 6. 2016 20:05
Aukční dům
Aukční galerie SB-ART