#45

Gebhardt Ludwig 1830-1908

Gebhardt Ludwig 1830-1908
Gebhardt Ludwig 1830-1908
Gebhardt Ludwig 1830-1908
Gebhardt Ludwig 1830-1908
Gebhardt Ludwig 1830-1908
Gebhardt Ludwig 1830-1908
#45

Gebhardt Ludwig 1830-1908

3 limity
1219 zobrazení
8 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
29. 6. 2016 20:05

olej/dřevo
rozměr díla cm
47x32
nerámováno
id
6000425

olej na dřevěné desce, sig. PD, Starnberger See, vzadu datace 1869 a fragment razítka galerie, dobrý stav, krakeláž, nerámováno, rozměr 47 x 32 cm