technika | olej/dřevo |
rozměr díla cm | 47x32 |
rám | nerámováno |
id | 6000425 |
olej na dřevěné desce, sig. PD, Starnberger See, vzadu datace 1869 a fragment razítka galerie, dobrý stav, krakeláž, nerámováno, rozměr 47 x 32 cm
technika | olej/dřevo |
rozměr díla cm | 47x32 |
rám | nerámováno |
id | 6000425 |