datum aukce 10. 12. 2017 13:30
43
prodáno za: 60 000 CZK
vyvolávací cena: 60 000 CZK

102. Kardaus František 1908–1986

Originální návrh plakátu automobilu Škoda 1200 - tužka, tempera, papír, rám, sklo 98 × 76,5 cm, sign. LD F. Kardaus, na rubu razítko Ministerstva informací a osvěty Odborně restaurováno. Provenience: Dílo pochází z pozůstalosti autora.

Sál 60 000 CZK 10. 12. 2017 14:16:05