Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#112
Josef Lisek
Orloj světelných roků
#112
Josef Lisek
Orloj světelných roků
101-150
306 zobrazení
9 000 Kč
Aukční dům Sýpka
10. 12. 2017 13:30
Josef Lisek
Prohlédnout autora
47. aukce
Aukční katalog
Orloj světelných roků - sign. Lisek, Čechy, 70. léta 20. stol., tónované pryže, mosazný plech, nástěnné svítidlo, výška 82 × 60 cm, původní elektrifikace (nutná revize)
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript