datum aukce 10. 12. 2017 13:30
38
vyvolávací cena: 50 000 CZK

44.

Paraván - Itálie,? 2. pol. 19. stol., řezbované zlacené dřevo, fazetované sklo (pozdější), třídílný paraván se třemi malovanými panó s galantní scénou v krajině, rozměr 156 × 134 cm