This lot does not have image.
sold for:
95 000 CZK
starting price:
95 000 CZK

Po přistání, 2006 barevná fotografie na forexu, 93 x 100 cm, sign. na rubu

This lot does not have image.
sold for:
120 000 CZK
starting price:
120 000 CZK

Violet rain, 2018–2019 kombinovaná technika, dřevěná deska, 103 × 73 cm, sign. na rubu Krištof..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
10 000 CZK

Souprava Elka – 9 ks tištěná zlatá zn., Československo, návrh Jaroslav Ježek v r. 1957, typ Elka,..

This lot does not have image.
sold for:
6 000 CZK
starting price:
4 000 CZK

Souprava Ex 1959 – 8 ks tištěná zn. Epiag, Československo, návrh Jaroslav Ježek v r. 1959, typ EX,..

This lot does not have image.
sold for:
16 000 CZK
starting price:
10 000 CZK

Z cyklu Ornitologie moderního umění, 1966 – 2 ks proláž, papír, rám, sklo, 19 × 9,5 cm, 19 × 9,8..

This lot does not have image.
sold for:
24 000 CZK
starting price:
24 000 CZK

Autoportrét, 1979 muchláž, papír, rám, sklo, 32 × 37,5 cm, sign. PD JK 79

This lot does not have image.
sold for:
10 000 CZK
starting price:
7 000 CZK

Bez názvu, 1966 kombinovaná technika, papír, rám, sklo, 22 × 15,5 cm, sign. PD JK 66, na rubu..

This lot does not have image.
sold for:
15 000 CZK
starting price:
14 000 CZK

Bez názvu 1963 proláž, papír, rám, sklo, 29 × 21 cm, sign. na rubu PD J. K. 63

This lot does not have image.
sold for:
18 000 CZK
starting price:
18 000 CZK

F. M. Dostojevskij ?, 1973 alchymáž, froasáž, papír, pasparta, rám, sklo, 32 × 25,5 cm, sign. LD..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
18 000 CZK

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
18 000 CZK

Moucha, 1972 alchymáž, froasáž, papír, pasparta, rám, sklo, 32 × 25 cm, sign. UN aut. značkou

This lot does not have image.
sold for:
18 000 CZK
starting price:
18 000 CZK

Icron, 1973 alchymáž, froasáž, papír, pasparta, rám, sklo, 30 × 21 cm, sign. UD aut. značkou

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
18 000 CZK

L?icône, 1972 alchymáž, froasáž, papír, pasparta, rám, sklo, 31 × 24,5 cm, sign. UN aut. značkou

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
18 000 CZK

This lot does not have image.
sold for:
17 000 CZK
starting price:
17 000 CZK

Křeslo Filzka Čechy, návrh B. Šípek v r. 1999, textil, obecný kov, výška 93 cm

This lot does not have image.
sold for:
10 000 CZK
starting price:
5 000 CZK

Stolek odkladní Čechy, 2. třetina 20. stol., chromovaný obecný kov (nově chromováno), čiré sklo,..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
12 000 CZK

Sevírovací stolek Čechy, 2. třetina 20. stol., chromovaný obecný kov, čiré sklo, pojízdný stolek..

This lot does not have image.
sold for:
19 000 CZK
starting price:
12 000 CZK

Adam a Eva, 1962 kombinovaná technika, rám, sklo, 30 × 22,5 cm, sign. PD JK 62