Poznámka CZ | 68,5 × 48 cm, sign. LN LKuba 928, Lit.: Janeček J., Ludvík Kuba, Praha 1946. |
Cincarka v čepinu, 1928 - olej, plátno, rám
Po bohatém životě zemřel 30. listopadu 1956 v Praze ve věku 93 let.