banner

54. aukce

Galerie U Betlémské kaple v 13:30

Aukce která se bude konat 15. března 2020

Galerie U Betlémské kaple, Betlémské nám. 8, Praha 1

online na livebid.cz

Doporučené

Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
90 000 Kč
Bez názvu - siamiaka, chiasmáž, papír, rám
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
Cyrilometodějská - Čechy, návrh a provedení V. H. Brunner pro dílny Artěl Praha, čiré foukané sklo, malované pestrými emaily, výška 10,5 cm
Item image
Konečná cena:
600 000 Kč
Vyvolávací cena:
450 000 Kč
Malá venkovanka, 1918 - olej, plátno, rám, původní rám přiložen
Item image
Konečná cena:
2 700 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 200 000 Kč
Mrak, 1972–1973 - nerezocelový drát, hliník
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
140 000 Kč
z cyklu Od srdce, 1995 - digitalní tisk, papír, rám
Item image
Konečná cena:
160 000 Kč
Vyvolávací cena:
160 000 Kč
Adieu Guy Moll, 2019 - barevná serigrafie 66/69, papír, rám
Item image
Konečná cena:
1 000 000 Kč
Vyvolávací cena:
900 000 Kč
Kalvárie, 1992–1993 - olej, plátno
Item image
Konečná cena:
120 000 Kč
Vyvolávací cena:
70 000 Kč
Noe a krkavec, 2012–2014 - akryl, plátno
Item image
Konečná cena:
110 000 Kč
Vyvolávací cena:
85 000 Kč
Kalvárie II (Ukřižování), 1943–1949 - suchá jehla, monotyp, papír, zvýrazněno barvou, rám, pasparta, sklo
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
800 000 Kč
Krajina s pocestnými - olej, měděná deska, rám
Item image
Konečná cena:
300 000 Kč
Vyvolávací cena:
300 000 Kč
Dívka ve fialovém, 1900 - olej, lepenka, rám
Item image
Konečná cena:
380 000 Kč
Vyvolávací cena:
250 000 Kč
Strom v krajině, 30. léta 20. stol. - olej, lepenka, rám
Item image
Konečná cena:
85 000 Kč
Vyvolávací cena:
85 000 Kč
Portrét dívky, 1910 - olej, plátno, rám
Item image
Konečná cena:
120 000 Kč
Vyvolávací cena:
120 000 Kč
Ve žních, 1913–1914 - olej, karton, rám
Item image
Konečná cena:
280 000 Kč
Vyvolávací cena:
280 000 Kč
Obyvatelé planety Margo, 1981 - akryl, plátno, rám, sklo
Item image
Konečná cena:
110 000 Kč
Vyvolávací cena:
110 000 Kč
Balón, 1993 - akryl, plátno
Item image
Konečná cena:
230 000 Kč
Vyvolávací cena:
190 000 Kč
WEIS-GRAU-SCHWARZ, 1969 - asambláž, tempera, karton, autorské akryl pouzdro
Item image
Konečná cena:
50 000 Kč
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
Chemický závod, 1962 - olej, sololit, rám
Item image
Konečná cena:
150 000 Kč
Vyvolávací cena:
150 000 Kč
V ateliéru (Autoportét), 1952 - olej, karton, sololit, autorský rám
Item image
Konečná cena:
140 000 Kč
Vyvolávací cena:
90 000 Kč
Odchod, 1990 - olej, plátno, rám
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
75 000 Kč
Město, 1976 - olej, plátno, rám
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
Bez názvu, 1990 - bronz
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
18 000 Kč

114

Rondokubistické sezení – 4 ks - Čechy, 10./20. léta 20. stol., mořené a lakované dřevo, mosaz, kožené čalounění (místy poškozeno), tvarosloví, odkazující k období, kdy se kubismus začal přetvářet v národní styl, 4 ks: rohová lavice, 2 ks židle, 1 ks stolek, rozměr lavice 100 x 100 x 100 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
250 000 Kč
Bugatti - bronz
Item image
Konečná cena:
12 000 Kč
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
Už Slovensko vstává - barevný linoryt, pasparta, rám, sklo
Item image
Konečná cena:
160 000 Kč
Vyvolávací cena:
160 000 Kč
Projížďka - olej, deska, rám
Item image
Konečná cena:
25 000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Křeslo - Vídeň, podle návrhu A. Loose okolo r. 1900, výroba pravděpodobně F. O. Schmidt, soustružené dubové dřevo mořené a lakované, původní žíněné polstrování a tkaný čaloun s rostlinným dekorem, výška 77 cm, šířka 56 cm, hloubka 58 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
Cincarka v čepinu, 1928 - olej, plátno, rám
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
Velká busta T. G, Masaryka - bronz, mramor, výška s podstavcem 51 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
42 000 Kč
Alegorie Rybolov - vtlačené č. modelu 236 40, Čechy, návrh a provedení Helena Johnová v r. 1913, keramika, barevně glazovaná, plastika dívčího poloaktu s drapérií držícího rybu, výška 14 cm, tři min. oťuky glazury
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Polokřeslo - firemní razítko, Rakousko-Uhersko, vyhotovení fa Jacob & Josef Kohn kolem r. 1904, ohýbané bukové dřevo, překližka, rozměr 77 × 55 × 52 cm, kompletně odborně restaurováno Rám křesla byl navržen pro vídeňskou Postsparkasse, pro veřejnost doplněn opěrákem se strohým kruhovým dekorem.
Item image
Konečná cena:
90 000 Kč
Vyvolávací cena:
70 000 Kč
Milenci a zátiší, 1964 - olej, lepenka, rám