datum aukce 18. 10. 2020 13:30
5
115
prodáno za: 7 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

74.

Konferenční stolek|Čechy, 2. třetina 20. stol., fa Gottwald, ohýbaná chromovaná konstrukce, černě tónované sklo, výška 85 cm, chromování částečně poškozeno, noha částečně opravena

*****1 7 000 CZK 18. 10. 2020 14:01:35
*****3 6 500 CZK 18. 10. 2020 14:01:34