#74

#74

starožitnosti a design
3 limity
269 zobrazení
7 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
18. 10. 2020 13:30
56. aukce
56. aukce

Konferenční stolek|Čechy, 2. třetina 20. stol., fa Gottwald, ohýbaná chromovaná konstrukce, černě tónované sklo, výška 85 cm, chromování částečně poškozeno, noha částečně opravena