Poznámka | dohromady |
Šperky – 3 ks - Čechy/Rakousko, po r. 1900, brož Luční zvonek-punc, mistovské zn., stříbro, ryzost 800/1000, červený korál, brož Lístky stříbro ryzost, drobně opraveno, přiložen posudek puncovního úřadu, přívěšek srdce mistrovská zn., ryzostní číslo, stříbro, ryzost 925/1000, jantar, jeden korálek poškozen, jasně zelené mugle, max délka 6 cm, hmotnost brutto dohromady 20,10 g