banner

57. aukce

Galerie U Betlémské kaple v 13:30

Aukce proběhne 11.4.2021 v 13:30 hod.

Galerie U Betlémské kaple

Betlémské náměstí 8, Praha 1

Doporučené

Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
1 000 000 Kč
Revolution, 2005 - pohyblivá socha, první ze šesti autorizovaných kusů, výška 100 cm
Item image
Konečná cena:
300 000 Kč
Vyvolávací cena:
210 000 Kč
Mladým dělostřelcům (Vývrat), 1991, 1993, 1994, 1997 - akryl, plátno, 85 × 40 cm, sign. na rubu JAN MERTA MLADÝM DĚLOSTŘELCŮM (VÝVRAT) Praha 91 Libkov 93 94 Praha 97
Item image
Konečná cena:
200 000 Kč
Vyvolávací cena:
180 000 Kč
Bez názvu (uši), 2007 - objekt, výška 100 cm, sign. zespodu J. Kovanda 2007
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
220 000 Kč
Snící – Žlutá ušatka, oboustranný obraz - olej, překližka, autorská lišta, 182,5 × 122 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
950 000 Kč
Incomplete movement, 2009 - dvojdílná instalace, dřevo, sklo, keramika, 55 × 400 × 45 cm
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
Bez názvu, 2007 - serigrafie, 11/15, papír, lehce poškozeno, 51 × 36 cm, sign na rubu K. Malich 2007. XI/XV
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
280 000 Kč
Cavallo Tigrato (Žíhaný kůň), 1989 - keramická plastika, 1/4, glazováno, výška 75 cm, sign. 1/4 M. Knížák 1989 ED. F. CONZ.
Item image
Konečná cena:
1 550 000 Kč
Vyvolávací cena:
900 000 Kč
Zrození Jezerní panny, 2003 - bronz, výška 212 cm
Item image
Konečná cena:
24 000 Kč
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
Brož nebo spona do vlasů - vtlačená mistrovská značka JV, rakouskouherský punc chrtí hlava do r. 1921, Čechy, 1. čtvrtina 20. stol., realizovala firma Javůrek-Vrabec pro sdružení Artěl, stříbro, hmotnost brutto 26,20 g, ryzost 800/1000, sklo, délka 8 cm
Item image
Konečná cena:
320 000 Kč
Vyvolávací cena:
95 000 Kč
Ježíš Nazaretský - suchá jehla, lept s monotypem, kolorováno, autorský tisk, ruční papír, 24,7 × 18,9 cm , sign. PD tužkou Reynek