Spodní odhadní cena | 140000 |
Horní odhadní cena | 160000 |
Název díla: Mlha nad řekou
Technika: olej na plátně
Signováno: vpravo dole Medňanský L.
Rozměry 25 x 39 cm
Rozměry s rámem 48 x 62,5 cm
Stav: velmi dobrý původní stav, mírně poškozeno
Provenience: významná privátní sbírka