#4

Medňanský Ladislav (1852 - 1919)

#4

680 zobrazení
11. 4. 2021 18:00

Spodní odhadní cena
120000
Horní odhadní cena
140000

Název díla: Večerní nálada Technika: olej na plátně Signováno: vpravo dole Medňanský Rozměry malby: 21,5 x 29 cm Stav: bez rámu, v minulosti restaurováno, rentoilováno Provenience: významná privátní sbírka