Spodní odhadní cena | 120000 |
Horní odhadní cena | 140000 |
Název díla: Večerní nálada
Technika: olej na plátně
Signováno: vpravo dole Medňanský
Rozměry malby: 21,5 x 29 cm
Stav: bez rámu, v minulosti restaurováno, rentoilováno
Provenience: významná privátní sbírka