spodní odhadní cena | 70000 |
horní odhadní cena | 90000 |
Vodník, rok 1942, barevná litografie na papíře, signováno vpravo dole Jos. Lada 42, vlevo dole číslo litografie 82/500, rozměry litografie 32,2 x 42 cm, celkové rozměry s rámem 53,5 x 61,5 cm, stará adjustace, paspartováno, zaskleno, stav viz foto, mírně poškozeno, obraz nebyl rozdělávaný.
Josef Lada zemřel 14. prosince 1957 v Praze.